MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Spokojný zákazník nás posúva vpred

PAINTWARE predstavuje najlepšiu hodnotu za peniaze pre zariadenia na manipuláciu a striekanie kvapalín rôzneho typu.

Spoločnosť PAINTWARE pôsobí na trhu viac ako 10 rokov, zameriavame sa na rozšírenie siete klientov a partnerov a inovácie technológii, aby tieto vyhovovali naročným požiadavkám a rapídne napredujúcemu trhu zariadení určených pre priemyselné ako aj domáce použitie.

Poskytujeme kompletný sortiment výrobkov pokrývajúcich rôzne oblasti aplikácií a manipulácie s tekutinami, vrátane konečnej úpravy striekaním, miešania tekutín, tesnenia, mazania, lepidiel a veľkovýrobných energetických aplikačných zariadení pre dodávateľský priemysel.

Venujeme sa plneniu cieľov našich zákazníkov a partnerov, hlboko si vážime spätnú väzbu, konštruktívnu kritiku a máme vášeň pre neustále zdokonaľovanie a vzájomnú dokonalosť.

Ako spoločnosť si ceníme integritu a zodpovednosť. Sme hrdí na naše skúsenosti, flexibilitu a rýchlosť pri riešení problémov. Dotazy klientov sú promptne a ustretovo vybavované.

UPOZORNENIE

Hlavnou podmienkou z našej strany je, podobne ako u mnohých výrobcov priemyselných zariadení, nutnosť používať a manipulovať so zariadeniami predpísaným spôsobom.

Príklady aplikácie

Inovatívne rozprašovače farieb z ponuky PAINTWARE zanechávajú hladký a konzistentný povrch na každom materiály v interiéri aj exteriéri. Pomocou rozprašovača ľahko prerobíte vnútorné steny, nábytok, skrinky a ďalšie.>

Image
Image
Image
Image
Image