POPIS ZARIADENIA

Graveco ® ST-9450 je profesionálny stroj – navrhnutý pre dlhú a náročnú prácu, preto je prístroj mimoriadne odolný.

Vďaka špeciálnemu spracovaniu kovových prvkov je stroj vysoko efektívny a môže pracovať pri vyššom tlaku bez obáv z jeho straty počas náhodného sledu štartov a zastavení.

Správne zladenie elektroniky s mechanickými prvkami umožňuje ručné a presné určenie požadovaného tlaku.

Dizajn, ktorý stojí za pozornosť

Profesionálny stroj Graveco ® ST-9450 je navrhnutý pre dlhú a náročnú prácu a je mimoriadne odolný. Vďaka špeciálnemu spracovaniu kovových prvkov je stroj vysoko efektívny a dokáže pracovať pri vyššom tlaku bez obáv z jeho straty počas náhodného sledu štartov a zastavení. Správne spojenie elektroniky s mechanickými prvkami umožňuje presné manuálne určenie požadovaného tlaku.

Vďaka vysokej precíznosti spracovania a použitiu kvalitných komponentov má model Graveco ® ST-9450 veľmi nízku poruchovosť elektroniky. Aj vonkajšia konštrukcia zariadenia, telo a rám dokazujú, že ide o mimoriadne robustný stroj. Vďaka použitiu chladiča je teplo z motora efektívne odvádzané, čo znižuje riziko prehriatia zariadenia alebo poškodenia elektroniky.

Motor použitý v prístroji Graveco ® ST-9450 má 1300 W a je určený pre profesionálne použitie. Štruktúra kefy jednosmerného motora je odolnejšia voči výkyvom napätia, motory dokážu pracovať na dlhšom napájacom kábli, čo zvyšuje pohodlie a ergonómiu práce.

Vysoký štandard vyhotovenia jednotlivých komponentov a použitie odolných materiálov výrazne predlžujú jeho životnosť a zvyšujú celkovú durabilitu proti opotrebovaniu alebo prehriatiu.

Graveco ® ST-9450 využíva inteligentný systém kontroly tlaku, ktorý zaisťuje rovnomerné postrekovanie pri všetkých postrekových tlakoch.

Presný tlakomer umožňuje nastaviť požadovaný tlak, je ľahko čitateľný a užívateľsky zrozumiteľný.

Výmena filtra kolektora je veľmi jednoduchá a umožní vykonávať prácu bez dlhších prestojov. Graveco ® Model ST-9450 je vybavený vysoko efektívnym a kvalitným piestovým čerpadlom stabilizovaným mechanickým regulátorom tlaku.

Ergonómia práce:

Graveco ® ST-9450 je veľmi ľahký, bezvzduchový jednozložkový striekací systém. Vďaka svojej veľkosti a hmotnosti sa ľahko prenáša, prepravuje a skladuje. Má pevnú rukoväť, ktorá uľahčuje prenášanie stroja. Použitý nástavec pištole vám umožní dosiahnuť ťažko dostupné miesta bez použitia napríklad rebríka alebo lešenia.

Kombinácia predĺženia pištole s 15 m hadicou, ktorá je súčasťou súpravy, zaisťuje pohodlnú prácu. Nie je nutné zariadenie často presúvať, pretože dĺžka hadice umožňuje pracovať na veľkých plochách a vo výškach.

Aplikácie:

  • Prístroj Graveco ® ST-9450 – používa sa na maľovanie emulznými, akrylovými, polyvinylovými, chlórovanými gumami, olejmi, latexovými farbami, ako aj na striekanie škvŕn a lakov, kovových farieb
  • pre spoločnosti zaoberajúce sa dokončovaním, renováciami a maľbami interiérov
  • pre súkromného užívateľa v domácnostiach
  • na drobné záhradnícke práce
TECHNICKÉ ÚDAJE
MAX. TLAK 3300 psi / 227 bar
MAX. PRIETOK 2,1 l / min
MAX. KAPACITA 1000W
MAX. PRIEMER TRYSKY 0,482 mm
HMOTNOSŤ 15 kg
DĹŽKA HADICE 15 m
PONUKA PAINTWARE

Ďalšie zariadenia

GRAVECO ST-395
GRAVECO ST-395

Univerzálny agregát na striekanie farieb

GRAVECO ST-395E
GRAVECO ST-395E

Univerzálna jednotka na striekanie farieb vybavená piestovým čerpadlom a elektronickým regulátorom tlaku

GRAVECO ST-495
GRAVECO ST-495

Striekacie zariadenie s výkonným bezuhlíkovým motorom odolným voči kolísaniu napätia

GRAVECO ST-595
GRAVECO ST-595

Bezvzduchový striekací stroj Graveco® na farby a laky

GRAVECO ST-6230
GRAVECO ST-6230

Séria ST-6230 sú jednozložkové striekacie zariadenia určené pre profesionálne lakovacie spoločnosti

GRAVECO ST-9450
GRAVECO ST-9450

Profesionálny stroj navrhnutý pre dlhú a náročnú prácu, mimoriadne odolný