POPIS ZARIADENIA

Graveco ® ST-395 – univerzálna jednotka na striekanie farieb. Model ST-395E je vybavený vysoko efektívnym a vysoko kvalitným piestovým čerpadlom stabilizovaným elektronickým regulátorom tlaku.

Špeciálna technológia výroby a spracovania zaručuje, že konštrukčné prvky sú navzájom presne zladené, čo eliminuje tlakovú stratu a samotné zariadenie sa stáva efektívnejším a spoľahlivejším.

Kožené tesnenie zaisťuje absolútnu tesnosť a životnosť čerpadla, dôležité vlastnosti každého striekacieho zariadenia. Chrómovaná tyč a kalený valec z nehrdzavejúcej ocele zaisťujú veľmi dobrú kvalitu a dlhú životnosť.

Jednozložkový postrekovač Graveco ® ST-395E má veľmi výkonný motor. Jedná sa o jednosmerný motor s vysokým krútiacim momentom a uzavretou konštrukciou. Vďaka tomu nemá motor problémy s dosiahnutím vysokej účinnosti pri každom zaťažení bez toho, aby došlo k jeho preťaženiu.

Uzavretá konštrukcia motora zabraňuje vnikaniu nečistôt a celé puzdro funguje ako veľmi efektívny chladič. Inovatívne riešenie umožňuje motoru generovať najvyšší možný výkon pre všetky aplikácie pri zachovaní vysokej odolnosti proti kolísaniu napätia.

Výmena filtra kolektora je veľmi jednoduchá a umožňuje pracovať bez dlhších prestojov.

Jednotka má digitálny displej tlaku pre ľahko čitateľné údaje počas maľovania – užívateľ môže vykonať rýchlu korekciu tlaku bez prerušenia práce.

Stroj je ľahký, preto sa s ním dá ľahko pohybovať, malé rozmery uľahčujú skladovanie a kompaktnosť tohto modelu je užitočná aj pri jeho preprave.

Jednotky Graveco ® ST-395E majú najnovší systém kontroly tlaku, ktorý zaisťuje rovnomerné striekanie pri akomkoľvek tlaku striekania. Elektronický displej navyše urýchľuje nastavenie požadovaného prevádzkového tlaku.

Zariadenie ST-395E sa používa na maľovanie emulznými, akrylovými, polyvinylovými, chlórovanými gumami, olejmi, latexovými farbami, ako aj na striekanie škvŕn, lakov a farieb na kovy.

TECHNICKÉ ÚDAJE
MAX. TLAK 3 300 psi / 227 bar
MAX. PRIETOK 2,1 l / min
MAX. KAPACITA 1 000W
MAX. PRIEMER TRYSKY 0,521 mm
HMOTNOSŤ 16 kg
DĹŽKA HADICE 15 m
PONUKA PAINTWARE

Ďalšie zariadenia

GRAVECO ST-395
GRAVECO ST-395

Univerzálny agregát na striekanie farieb

GRAVECO ST-395E
GRAVECO ST-395E

Univerzálna jednotka na striekanie farieb vybavená piestovým čerpadlom a elektronickým regulátorom tlaku

GRAVECO ST-495
GRAVECO ST-495

Striekacie zariadenie s výkonným bezuhlíkovým motorom odolným voči kolísaniu napätia

GRAVECO ST-595
GRAVECO ST-595

Bezvzduchový striekací stroj Graveco® na farby a laky

GRAVECO ST-6230
GRAVECO ST-6230

Séria ST-6230 sú jednozložkové striekacie zariadenia určené pre profesionálne lakovacie spoločnosti

GRAVECO ST-9450
GRAVECO ST-9450

Profesionálny stroj navrhnutý pre dlhú a náročnú prácu, mimoriadne odolný